שמעה זה הרגע

זה הרגע שלכם

שמעה זה הרגע

זה הרגע שלכם

וילה פרטית עם גינה ענקית

החל מ-1,437,000 ₪

וילות צמודות קרקע 4 חדרים מרווחות

בשטח החל מ-122 מ"ר,

עם גינות ענקיות ואופציה להרחבה.

כל מה שאתם צריכים

כל מה שהילדים צריכים

כל מה שאת צריכה

כל מה שאתה צריך

תוך רגע ואתם ב
0
דק' מקרית גת
0
דק' מבאר שבע
0
דק' מכביש שש
0
דק' ממיתר

הרגעים שלנו בפייסבוק

וילה פרטית עם גינה ענקית

החל מ-1,439,000 ₪

וילות צמודות קרקע 4 חדרים מרווחות

בשטח החל מ-122 מ"ר,

עם גינות ענקיות ואופציה להרחבה.

מפה של נופי שמעה

כל מה שאתם צריכים

כל מה שהילדים צריכים

כל מה שאת צריכה

כל מה שהוא צריך

דגם נופי שמעה שלב א'

החל מ-965,000 ₪. 114 מטר בנוי. מסירת מיידית !

דגמים נופי שמעה שלב ב' - השכונה החדשה

החל מ 1,439,000 ₪. 122-127 מטר.

הקהילה שלנו

ברוכים הבאים לשמעה – יישוב קהילתי בחבל יתיר, עם נוף פסטורלי ובראשיתי הנשקף מכל עבר ובגובה של 600 מטר מעל לפני הים, הישוב שמעה ממוקם במרחק של כ-35 דקות בלבד מב"ש ו-10 דק' מכביש שש. ביישוב מתגוררות כ-100 משפחות, ואופי הקהילה הינו אופי חילוני. ביישוב קיימים מעון וגני ילדים, וכן מגוון שירותים קהילתיים כגון: ספריה, מועדון, ג'ימבורי, בית כנסת, מגרשי ספורט ועוד. בנוסף נהנות המשפחות מחיי קהילה תוססים הכוללים פעילויות, חוגים, טיולי משפחות ועוד.

אודות היזם

תנועת ההתיישבות אמנה – על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע.
לבנייני בר אמנה עשרות פרויקטים ברחבי יו"ש, הגליל והנגב, ומוניטין בנייה של אלפי יחידות דיור.
הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השניה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב.
בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השרות, ניסחה החברה אמנת שרות, המגדירה את תפיסת השרות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

הדמיות של השכונה החדשה
מפה של נופי שמעה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן